Mezoterapia mikroigłowa


Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczny zabieg rewitalizujący skórę przy jednoczesnym stymulowaniu jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Dzięki unikalnej technologii , która stosuje się w trakcie zabiegu, dostarczone zostają skoncentrowane składniki odżywcze, jednocześnie omijając barierę naskórka.

Za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł, wykonuje się mikronakłucia. W następstwie powstaje kilka tysięcy mikrokanalików. Aby dać możliwość wprowadzenia wybranego preparatu, mikrokanaliki przez krótki czas pozostają otwarte. Podczas zabiegu bardzo ważnym czynnikiem są odczucia klienta. Zarówno częstotliwość, jak i głębokość wnikania perforacji naskórka jest od tego uzależniona. Na terenie Poznania jest kilkanaście gabinetów, które w profesjonalny sposób kontrolują bezpieczeństwo podczas zabiegu. W celu maksymalizacji procesów naprawczych, minimalne mikrourazy, które powstają podczas zabiegu, intensywnie stymulują receptory skóry. Jest to zabieg polecany osobom o cerze, która wymaga odżywienia i nawilżenia. Także skóra z objawami starzenia, przebarwieniami słonecznymi oraz potrądzikowymi, skorzysta z zalet mezoterapii mikroigłowej. Warto wspomnieć o pozytywnym wpływie na miejsca, gdzie skóra została dotknięta cellulitem. Sprawdza się także przy utracie jędrności w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Z zabiegu można skorzystać także w formie profilaktyki. Jest to jednorazowe działanie, a celem jest poprawa ogólnej kondycji skóry.

Mezoterapia mikroigłowa Poznań to szereg gabinetów oferujących usługi z zakresu odbudowy kondycji skóry. W swojej ofercie posiadają:
– uzyskanie efektu liftingu, poprzez użycie kwasu hialuronowego
– zabieg poprawy elastyczności i jędrności skóry
– modelowanie konturów twarzy
– stymulowanie produkcji kolagenu i elastyny
– redukcja cellulitu.
Dzięki możliwości szybkiego powrotu do codziennych obowiązków, spowodowane brakiem konieczności rekonwalescencji, jest to bardzo bezpieczna metoda. Zaletą takiego zabiegu jest bardzo szybko widoczny efekt.

Odwiedź nas na: izabelacytrowska.pl